Історія про Тендер

ПЕРЕДАЧА В КОНЦЕСІЮ

21 січня 2020 року Кабінет міністрів офіційно оголосив нас переможцями конкурсу, і вже 26 червня 2020 року був підписаний концесійний договір. При підписанні договору був присутній Президент України Володимир Зеленський.

Згідно з підписаною угодою, концесіонер зобов’язується щорічно платити концесійний платіж в розмірі не менше 12 млн грн з урахуванням індексації та 7% від чистого доходу концесіонера і протягом перших 3,5 років з дати закінчення перехідного періоду інвестувати в об’єкт не менше 216 млн грн, а протягом перших 10 років – додатково не менше 62 млн грн, і крім того, забезпечити обсяги перевалки вантажів порту в 2030 році на рівні не менше 1,36 млн тонн. Також концесіонер повинен здійснити внесок в розвиток місцевої інфраструктури в розмірі не менше 18 млн грн, в тому числі, забезпечити співфінансування капремонту дорожнього покриття вулиць на шляху в порт.

На жаль, багато років ДП «Херсонський Морський Торговельний Порт» знаходиться в складному фінансовому становищі, до чого привели серйозні помилки і прорахунки в управлінні, і, як наслідок, в наявності зниження вантажообігу і доходів порту. Наша мета – модернізувати Херсонський Порт і перетворити в сучасне підприємство. Створити, дійсно, Морські ворота Дніпра і логістичний хаб центральної і східної частин України. Вибудувати ділові, партнерські відносини з компаніями, працюючими з портом сьогодні і з зацікавленими користуватися послугами в майбутньому.
Щоб зберегти назву та історію, пов’язану з Херсонським морським Торговельним Портом, ми вирішили перейменувати ТОВ «Рісоіл-Херсон» в ТОВ «Херсонський Порт». Створили нову символіку, яка об’єднує в собі, як назву, так і цілі організації. За допомогою соціальних мереж, медіа і нашої інтернет сторінки, ми регулярно будемо інформувати про роботу Херсонського Порта і про ті проекти, які будуть здійснюватися в порту.